E-mailové schránky

Na své doméně můžete provozovat e-mailové schránky. Vaše adresa bude vase.jmeno@vase-domena.cz. Takovou krátkou a výstižnou e-mailovou adresu si každý snadno zapamatuje, navíc bude vypadat mnohem lépe než josef-novak-77@mam-to-zadarmo.cz. Usnadníte tak vašim známým, kolegům i ostatním lidem komunikaci s vámi.

Objednat

Vyberte si řešení, které vás neomezuje

U e-mailových schránek bývá často problémem jejich malá velikost. Někdo se vám pokouší poslat e-mailovou zprávu s přílohou, ale zpráva nemůže být doručena, protože je vaše schránka plná. Je proto dobré dbát na parametry e-mailové služby, kterou používáte nebo hodláte objednat a zaplatit. Například Extra Mail od ACTIVE 24 nabízí diskový prostor o velikosti od 1 GB do 50 GB. Podle vašich požadavků si objednáte tolik místa, kolik budete potřebovat. Diskový prostor je také možné dodatečně navýšit. Počet e-mailových schránek je neomezený.

Kolik Extra Mail stojí?

Nabídka Extra Mailu začíná na 1 GB prostoru s cenou 49 Kč/měsíc. Tato cenově nejvýhodnější varianta bude zřejmě vhodná pro jednu nebo několik málo e-mailových schránek. Pro náročnější zákazníky máme připraveny další varianty s větším prostorem, který může být velký až 50 GB. Například za 5 GB zaplatíte 149 Kč/měsíc, za 20 GB pak 492 Kč/měsíc. Nejvyšší nabídka poskytuje plných 50 GB prostoru pro e-mailové schránky, cena je 1227 Kč/měsíc.

Poštu si vyzvednete přes web nebo v Outlooku či jiném programu

Poštu si budete vyzvedávat jako obvykle, třeba v programu Microsoft Outlook. Ke schránkám můžete přistupovat přes protokoly IMAP a POP3. Pokud budete na dovolené, můžete zkontrolovat poštu z jakéhokoliv počítače, který je připojen k internetu. Stačí se připojit na adresu https://webmail.active24.cz a zadat přístupové jméno a heslo k vaší schránce.  Součástí Extra Mailu jsou veškeré bezpečností funkce jako je antivirová ochrana, antispamový filtr a zálohování. Vaše zprávy nebudou obsahovat reklamu na rozdíl od většiny tzv. freemailových služeb, kde lze získat e-mailovou schránku zdarma.

Správa e-mailových schránek

Správa e-mailů se provádí v Zákaznickém centru, kde si vytváříte jednotlivé e-mailové schránky, určujete jejich velikost a nastavujete další parametry. Velice užitečnou službou může být upozornění, které vám pošleme v případě, že daná e-mailová schránka je téměř zaplněná. Sami si můžete zvolit přesný limit, při jehož dosažení vám pošleme zprávu, včetně frekvence opakovaných upozornění.

Objednávku a další informace najdete na našem webu

Pokud vás nabídka zaujala, můžete si Extra Mail jednoduše objednat. Nejdříve si zvolíte variantu služby podle toho, kolik gigabajtů prostoru budete pro své schránky potřebovat. Poté si zvolíte doménu, na které budou e-maily zřízeny. Je možné registrovat si novou doménu nebo využít již existující doménové jméno. Další návody týkající se služby Extra Mail najdete v nápovědě.

Objednat

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Košík